October 7, 2010

Střípky Pana Tau no.5

  • Beta State” vydali své první album (muzikanti z bývalé skupiny “Strata” plus nový zpěvák) a to rovnou dávají zadarmo. Jsou tam dobré písničky, ale bohužel nový vokalista nenaplnil mé očekávaní. Nováček hazí “Beta State” do amerického průměru a tak hodně sráží skvělou hudební stránku. Vždycky se nedá svítit, nicméně některé písničky jsou dobré.
  • Z Čech můžu jen doporučit brňáka “Prema van Smuuf”, poslechněte jeho skladby, jsou skvělé a kdyžtak zajděte i na jeho osobní stránku.
  • Taktéž mohu doporučit album “Navigators – My Place“. Po prvním poslechu jsem zavzpomínal na staré album a říkal jsem si, že se tak trochu vytratilo kouzlo určitého experimentu. Ale po pár dnech jsem došel k tomu, že mě deska hodně baví. Skladby zní hodně čistě s citem pro jednotlivé nástroje a vokály. Určitě se vyplatí tuto skupinu podpořit, i když názvy skladeb “keep it real” a podobně laděné texty už nemusí dnes vždycky sednout.
  • Střípek ohledně “Vzduchoplavce” je ten, že věci jdou relativně dobře a album spatří letos sníh prosince (pokud počasí dá).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.