August 27, 2012

Album “Kubatko – Krasohled” je venku!

Kubatko – Krasohled – Album – Beyond Belief – BBELIEFS004

Kubatko - Krasohled - Album

If you do not speak Czech you might want to switch to the English version.

Info:

Název “Krasohled” pro mě znamená barvy, které reprezentují hosté na albu, ale zároveň také určitou soudržnost ve tvarech, kterou tvoří moje hudba.
Třetí album je výsledek mého hudebního vkusu a vývoje od dob alba “Vzduchoplavec”. Moje hlavní myšlenka byla udělat elektronické album s různými vokalisty, krátkými skladbami, rozmanitými a zábavnými. Doufám v to, že se mi tohle snad povedlo a také doufám v to, že si album užijete stejně tak moc jako já, když jsem ho dělal. Velké díky patří hostům, kteří si našli čas a na “Krasohledu” se podíleli.

Proč pouze digitálně?

Pro digitální formát jsem se rozhodl z několika důvodů a pokud mu ne zcela věříte, snad vás přesvědčím, že to jsou dobře vynaložené peníze:

 1. Sám si digitální alba kupuji.
 2. Cena alba je nízká.
 3. Náklady na vydání alba jsou nízké.
 4. Nikdy ho neztratíte, nepoškodí se vám. Pokud digitální album smažete a pošlete mi potvrzení o zakoupení, rád vám ho znova pošlu (navíc některé obchody – bandcamp, supraphonline zajišťují to, že album můžete stáhnout kolikrát chcete).
 5. Digitální album šetří životní prostředí z pohledu zdrojů i dopravy.
 6. Album dostanete ihned po zaplacení.
 7. Vaše peníze nejdou přes prostředníky (pokud není cd DIY – Ship It Yourself), ale jdou přímo ke mně a já je následně použiji na náklady a na budoucí tvorbu.
To jsou důvody, proč digitálnímu formátu věřím a proč jsem se pro něj rozhodl i pro moje třetí album “Krasohled”. Předem vám děkuji za poslechnutí a případné zakoupení alba.

Kde album zakoupit? (nejlepší je BandCamp a CdBaby (z hlediska ceny pro vás a výhodnosti pro mě), pro různé možnosti plateb doporučuji SupraphOnline – bude dále aktualizováno):

Supraphonline.cz

Bandcamp.com

Cdbaby.com

iTunes

Amazon.com

Amazon.co.uk

last.fm

digital-tunes.net

JunoDownload.com

Převodem na účet:

Pokud nechcete využít výše zmíněné obchody, pak můžete převést částku 140 Kč na 2459791001/5500, do zprávy příjemce uveďte svůj email a já vám album následně obratem zašlu po připsání platby – případně mi můžete odeslání platby potvrdit ještě zasláním emailu na kubatkorebel(zavináč)gmail(tečka)com .

CD:

Bude realizováno přes caffepress.com

Tracklist:

 1. Černý Světlo + Markéta Foukalová
 2. Silent Waters + Ondřej Kopička
 3. Downhill
 4. Turbulence + Ondřej Pečenka
 5. Morning Star Lily + Primula + aki tomita
 6. Smaž + Ondřej Kopička
 7. Climb
 8. Krátká Báseň + Zeurítia
 9. Už Nejsme Nic + Šampon
 10. Lanugo – Druhá Strana (Kubatko Remix)

Hosté:

Markéta Foukalová - foto Radka Salmanová
Lanugo
Markéta Foukalová – zpívá “Černý Světlo“ a “Druhá Strana (Kubatko remix)“. Navštivte stránku její kapely “Lanugo” www.lanugo.cz a poslechněte si album “Lanugo 2011”, je to masterpiece.

Ondřej Kopička - foto zdroj www.freemusic.cz
Ondřej Kopička – napsal si text a zpívá “Silent Waters” a “Smaž”. Navštivte stránku www.winepunk.cz a stránku jeho bývalé kapely “Eggnoise” na www.eggnoise.cz.

Ondřej Pečenka
Ondřej Pečenka – napsal si text a zpívá “Turbulence”. Navštivte stránky jeho projektů: www.myspace.com/folk3mailwww.piskomilsevraci.cz a www.bejbypank.cz.

Primula
Primula – spolupracoval na “Morning Star Lily”. Navštivte stránku jeho domácí značky “Neguse Group”, kde vydal skvělé album “Youth Center” v červenci 2012 http://youthcenter.neguse-group.com/.

Aki Tomita
aki tomita – napsala si text a zpívá “Morning Star Lily”. Má také vlastní projekt “Rurarakiss”. Aki tomita z Japonska zde: www.akitomita.web.fc2.com.

Zeurítia - foto Václav Jirásek
Zeurítia – zpívá “Krátká báseň“. Navštivte její stránky www.zeuritia.com a poslechněte si album “Zeurítia”.

Šampon
Šampon – napsal si text a zpívá “Už nejsme nic”. Navštivte ho jako “Prodavače” a poslechněte si jeho nedávné EP “Duchové”. www.prodavacovo.cz

Tomáš Belko
Tomáš Belko – napsal text pro skladby: “Černý Světlo”, “Smaž”, “Krátká Báseň” a “Druhá Strana”. Navštivte také stránku jeho kapely www.stozvirat.cz.

Rudolf Matějček
Obal nadesignoval a vytvořil mistr Rudolf Matějčekwww.behance.net/rudolfmatejcek.

Tomáš Kahl
O mastering se postaral Tomáš Kahlwww.ad-sound.cz.

Posted by in NEWS, RELEASES and tagged as

Link exchange is nothing else but it is only
placing the other person’s web site link on your page at suitable place and other person will also do similar in support of
you.

My web blog; dayz download

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.