August 27, 2012

Album “Kubatko – Krasohled” je venku!

Kubatko – Krasohled – Album – Beyond Belief – BBELIEFS004

Kubatko - Krasohled - Album

If you do not speak Czech you might want to switch to the English version.

Info:

Název “Krasohled” pro mě znamená barvy, které reprezentují hosté na albu, ale zároveň také určitou soudržnost ve tvarech, kterou tvoří moje hudba.
Třetí album je výsledek mého hudebního vkusu a vývoje od dob alba “Vzduchoplavec”. Moje hlavní myšlenka byla udělat elektronické album s různými vokalisty, krátkými skladbami, rozmanitými a zábavnými. Doufám v to, že se mi tohle snad povedlo a také doufám v to, že si album užijete stejně tak moc jako já, když jsem ho dělal. Velké díky patří hostům, kteří si našli čas a na “Krasohledu” se podíleli.

Proč pouze digitálně?

Pro digitální formát jsem se rozhodl z několika důvodů a pokud mu ne zcela věříte, snad vás přesvědčím, že to jsou dobře vynaložené peníze:

 1. Sám si digitální alba kupuji.
 2. Cena alba je nízká.
 3. Náklady na vydání alba jsou nízké.
 4. Nikdy ho neztratíte, nepoškodí se vám. Pokud digitální album smažete a pošlete mi potvrzení o zakoupení, rád vám ho znova pošlu (navíc některé obchody – bandcamp, supraphonline zajišťují to, že album můžete stáhnout kolikrát chcete).
 5. Digitální album šetří životní prostředí z pohledu zdrojů i dopravy.
 6. Album dostanete ihned po zaplacení.
 7. Vaše peníze nejdou přes prostředníky (pokud není cd DIY – Ship It Yourself), ale jdou přímo ke mně a já je následně použiji na náklady a na budoucí tvorbu.
To jsou důvody, proč digitálnímu formátu věřím a proč jsem se pro něj rozhodl i pro moje třetí album “Krasohled”. Předem vám děkuji za poslechnutí a případné zakoupení alba.

Kde album zakoupit? (nejlepší je BandCamp a CdBaby (z hlediska ceny pro vás a výhodnosti pro mě), pro různé možnosti plateb doporučuji SupraphOnline – bude dále aktualizováno):

Supraphonline.cz

Bandcamp.com

Cdbaby.com

iTunes

Amazon.com

Amazon.co.uk

last.fm

digital-tunes.net

JunoDownload.com

Převodem na účet:

Pokud nechcete využít výše zmíněné obchody, pak můžete převést částku 140 Kč na 2459791001/5500, do zprávy příjemce uveďte svůj email a já vám album následně obratem zašlu po připsání platby – případně mi můžete odeslání platby potvrdit ještě zasláním emailu na kubatkorebel(zavináč)gmail(tečka)com .

CD:

Bude realizováno přes caffepress.com

Tracklist:

 1. Černý Světlo + Markéta Foukalová
 2. Silent Waters + Ondřej Kopička
 3. Downhill
 4. Turbulence + Ondřej Pečenka
 5. Morning Star Lily + Primula + aki tomita
 6. Smaž + Ondřej Kopička
 7. Climb
 8. Krátká Báseň + Zeurítia
 9. Už Nejsme Nic + Šampon
 10. Lanugo – Druhá Strana (Kubatko Remix)

Hosté:

Markéta Foukalová - foto Radka Salmanová
Lanugo
Markéta Foukalová – zpívá “Černý Světlo“ a “Druhá Strana (Kubatko remix)“. Navštivte stránku její kapely “Lanugo” www.lanugo.cz a poslechněte si album “Lanugo 2011”, je to masterpiece.

Ondřej Kopička - foto zdroj www.freemusic.cz
Ondřej Kopička – napsal si text a zpívá “Silent Waters” a “Smaž”. Navštivte stránku www.winepunk.cz a stránku jeho bývalé kapely “Eggnoise” na www.eggnoise.cz.

Ondřej Pečenka
Ondřej Pečenka – napsal si text a zpívá “Turbulence”. Navštivte stránky jeho projektů: www.myspace.com/folk3mailwww.piskomilsevraci.cz a www.bejbypank.cz.

Primula
Primula – spolupracoval na “Morning Star Lily”. Navštivte stránku jeho domácí značky “Neguse Group”, kde vydal skvělé album “Youth Center” v červenci 2012 http://youthcenter.neguse-group.com/.

Aki Tomita
aki tomita – napsala si text a zpívá “Morning Star Lily”. Má také vlastní projekt “Rurarakiss”. Aki tomita z Japonska zde: www.akitomita.web.fc2.com.

Zeurítia - foto Václav Jirásek
Zeurítia – zpívá “Krátká báseň“. Navštivte její stránky www.zeuritia.com a poslechněte si album “Zeurítia”.

Šampon
Šampon – napsal si text a zpívá “Už nejsme nic”. Navštivte ho jako “Prodavače” a poslechněte si jeho nedávné EP “Duchové”. www.prodavacovo.cz

Tomáš Belko
Tomáš Belko – napsal text pro skladby: “Černý Světlo”, “Smaž”, “Krátká Báseň” a “Druhá Strana”. Navštivte také stránku jeho kapely www.stozvirat.cz.

Rudolf Matějček
Obal nadesignoval a vytvořil mistr Rudolf Matějčekwww.behance.net/rudolfmatejcek.

Tomáš Kahl
O mastering se postaral Tomáš Kahlwww.ad-sound.cz.

Posted by in NEWS, RELEASES and tagged as

Pingback: dayz download

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.