August 17, 2009

Záhada jménem “Touched by”

Ten kdo občas omylem zabrousí do mé sekce “discography” může v podstatě shlédnout mou nejistou budoucnost co se vydávání týče, kterou beze slova aktualizuji pravidelně a možná i nejčastěji.

Poslední příspěvek je z mého pohledu asi nejzajímavější, jelikož začínající label “Touched by” si ode mě doslova odkoupil tři skladby a hodlá je vydat na vinylu. Kdy? To ještě nevím. Doufám ale, že se nedočkám podobné tragédie jako s “peer pressure”, kteří drží tracky “a few magic words” a “airport stunnovo” již téměř tři roky.

Nicméně tato anglická značka “Touched by” se tváří velice solidně a brzo spustí i svůj nový web. Tracky upsal ještě Amoss a NotioN, což jsou pro mé oči a uši zcela neznámá jména. Pokud se budu řádně “modlit” mohl by mít vinyl s mým jménem a tracky “Instead Of Me (feat. Lex da Hexa and Twintone)” / “Tetrized (feat. Mc Repete)” pořadové číslo dva. Label má zajištěnou distribuci u triple vision, jež je asi tou nejlepší zárukou, že věci mohou jednou dopadnout dle představ zůčastněných.

Label plánuje ještě vydat EP, na kterém se objeví remix mého tracku “This Is My World”, který před nějakou dobou vytvořil Naibu.

Posted by in LABELS, NEWS, RELEASES, Uncategorized and tagged as

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.